Webform extra field (2.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Webform
nl: Formulier

en: About
nl: Over

en: Bundle
nl: Bundel

en: Entities
nl: Entiteiten
