Webform extra field (2.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Webform
ru: Веб-форма

en: About
ru: Информация

en: Bundle
ru: Набор

en: Entities
ru: Сущности
