Webform extra field (2.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Webform
ca: Formulari web

en: About
ca: Detalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Entities
ca: Entitats
