Webform extra field (2.0.0-rc1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Webform
de: Webformular

en: About
de: Über

en: Bundle
de: Subtyp

en: Entities
de: Entitäten

en: Entity type bundles
de: Entitätssubtypen

en: Webform extra field
de: Webform extra Feld
