Webform extra field (2.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Webform
gl: Formulario web

en: About
gl: Información

en: Bundle
gl: Paquete

en: Entities
gl: Entidades
