Webform extra field (2.0.0-rc2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Webform
pl: Formularz

en: About
pl: O stronie

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Entities
pl: Encje
