Webform extra field (2.1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Webform
uk: Вебформа

en: About
uk: Про модуль

en: Bundle
uk: Пакет

en: Entities
uk: Сутності

en: Webform Extra Field
uk: Вебформа: Додаткове поле
