Webform extra field (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Webform
he: טופס - Webform

en: About
he: אודות

en: Bundle
he: חבילה

en: Entities
he: ישויות
