Webform extra field (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Webform
sk: Webformulár

en: About
sk: Informácie o

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Entities
sk: Entity
