Webform Gigya (1.0.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: External
uk: Зовнішнє

en: Enable debugging
uk: Увімкнути зневадження

en: Additional settings
uk: Додаткові налаштування

en: Development settings
uk: Налаштування для розробки

en: If checked, posted submissions will be displayed onscreen to all users.
uk: Якщо позначено, опубліковані надсилання відображатимуться на екрані для всіх користувачів.

en: Use [webform_submission:values:ELEMENT_KEY:raw] to get plain text values.
uk: Використовуйте [webform_submission:values:ELEMENT_KEY:raw], щоб отримати значення у форматі простого тексту.

en: Custom parameters
uk: Спеціальні параметри
