Webform GoHighLevel Integration (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Message
ca: Missatge

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Phone
ca: Telèfon

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Field Mapping
ca: Associació de camps
