Webform GoHighLevel Integration (1.0.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Message
fa: پیام

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Phone
fa: تلفن

en: State
fa: وضعیت

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: City
fa: شهر
