Webform GoHighLevel Integration (1.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Message
he: הודעה

en: Email
he: דוא"ל

en: Phone
he: טלפון

en: State
he: מצב

en: City
he: עיר

en: Postal Code
he: מיקוד
