Webform GoHighLevel Integration (1.0.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Message
id: Pesan

en: Phone
id: Telepon

en: State
id: Status

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: City
id: Kota

en: Postal Code
id: Kode Pos
