Webform GoHighLevel Integration (1.0.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Message
ja: メッセージ

en: Email
ja: メール

en: Phone
ja: 電話番号

en: State
ja: 状態

en: Last Name
ja: 姓

en: City
ja: 市区町村

en: Postal Code
ja: 郵便番号
