Webform GoHighLevel Integration (1.0.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Message
pt: Mensagem

en: API Key
pt: Chave de API

en: Phone
pt: Telefone

en: State
pt: Estado

en: First Name
pt: Nome

en: Last Name
pt: Sobrenome

en: City
pt: Cidade

en: Street Address
pt: Endereço

en: Postal Code
pt: CEP
