Webform GoHighLevel Integration (1.0.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Message
ro: Mesaj

en: Email
ro: email

en: API Key
ro: Cheie API

en: Phone
ro: Telefon

en: State
ro: Status

en: City
ro: Oraş/Sector
