Webform GoHighLevel Integration (1.0.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Message
sk: Správa

en: Email
sk: E-mail

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Phone
sk: Telefón

en: State
sk: Stav

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: Postal Code
sk: PSČ
