Webform GoHighLevel Integration (1.0.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Message
th: ข้อความ

en: Email
th: อีเมล

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: State
th: รัฐ

en: City
th: จังหวัด

en: Postal Code
th: รหัสไปรษณีย์
