Webform GoHighLevel Integration (1.0.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Message
tr: İleti

en: Email
tr: E-posta

en: Phone
tr: Telefon

en: State
tr: Durum

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: City
tr: Şehir

en: Street Address
tr: Adres

en: Postal Code
tr: Posta Kodu
