Webform GoHighLevel Integration (1.0.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Message
cs: Zpráva

en: Email
cs: E-mail

en: Phone
cs: Telefon

en: State
cs: Stav

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: City
cs: Město

en: Source
cs: Zdroj

en: Postal Code
cs: PSČ
