Webform GoHighLevel Integration (1.0.2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Message
da: Meddelelse

en: Email
da: E-mail

en: API Key
da: API-nøgle

en: Phone
da: Telefon

en: State
da: Status

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: City
da: By

en: Street Address
da: Adresse

en: Source
da: Kilde

en: Postal Code
da: Postnummer
