Webform GoHighLevel Integration (1.0.2) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Email
de: E-Mail

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Phone
de: Telefonnummer

en: State
de: Status

en: First Name
de: Vorname

en: Last Name
de: Nachname

en: City
de: Stadt

en: Street Address
de: Straße und Hausnummer

en: Source
de: Quelle

en: Postal Code
de: Postleitzahl

en: Field Mapping
de: Felder Mapping

en: Custom Tag
de: Benutzerdefiniertes Tag
