Webform GoHighLevel Integration (1.0.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Message
el: Μήνυμα

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: State
el: Κατάσταση

en: City
el: Πόλη

en: Source
el: Πηγή
