Webform GoHighLevel Integration (1.0.2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Message
es: Mensaje

en: Email
es: Correo electrónico

en: API Key
es: Clave API

en: Phone
es: Teléfono

en: State
es: Estado

en: First Name
es: Nombre

en: Last Name
es: Apellidos

en: City
es: Ciudad

en: Street Address
es: Calle

en: Source
es: Origen

en: Postal Code
es: Código postal
