Webform GoHighLevel Integration (1.0.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Message
et: Teade

en: Email
et: E-kiri

en: Phone
et: Telefon

en: State
et: Olek

en: City
et: Linn

en: Source
et: Allikas

en: Postal Code
et: Postiindeks
