Webform GoHighLevel Integration (1.0.2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Message
fi: Viesti

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Phone
fi: Puhelin

en: State
fi: Tila

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: Source
fi: Lähde

en: Postal Code
fi: Postinumero
