Webform GoHighLevel Integration (1.0.2) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Street Address
ga: Seoladh

en: Postal Code
ga: Cód Poist
