Webform GoHighLevel Integration (1.0.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Message
gl: Mensaxe

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Phone
gl: Teléfono

en: State
gl: Estado

en: Street Address
gl: Enderezo

en: Source
gl: Orixe
