Webform GoHighLevel Integration (1.0.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Message
hi: संदेश

en: Email
hi: ईमेल

en: Phone
hi: फ़ोन

en: State
hi: अवस्था

en: Source
hi: स्रोत
