Webform GoHighLevel Integration (1.0.2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Message
hu: Üzenet

en: Email
hu: E-mail

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Phone
hu: Telefon

en: State
hu: Állapot

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: City
hu: Város

en: Street Address
hu: Utca cím

en: Source
hu: Forrás

en: Postal Code
hu: Irányítószám
