Webform GoHighLevel Integration (1.0.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Message
is: Skilaboð

en: Email
is: Netfang

en: API Key
is: API Lykill

en: Phone
is: Sími

en: State
is: Fylki

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg
