Webform GoHighLevel Integration (1.0.2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Message
it: Messaggio

en: Email
it: E-mail

en: Phone
it: Telefono

en: State
it: Stato

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: City
it: Città

en: Source
it: Sorgente

en: Postal Code
it: Codice postale
