Webform GoHighLevel Integration (1.0.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Source
kn: ಆಕರ
