Webform GoHighLevel Integration (1.0.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Message
lt: Žinutė

en: Email
lt: El. paštas

en: API Key
lt: API raktas

en: Phone
lt: Telefonas

en: State
lt: Etapas

en: City
lt: Miestas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Postal Code
lt: Pašto kodas
