Webform GoHighLevel Integration (1.0.2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Message
lv: Ziņojums

en: Email
lv: E-pasts

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: State
lv: Stāvoklis

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: Source
lv: Avots
