Webform GoHighLevel Integration (1.0.2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Message
nl: Bericht

en: Email
nl: E-mail

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: State
nl: Status

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: City
nl: Plaats

en: Street Address
nl: Straat & huisnummer/bus

en: Source
nl: Bron

en: Postal Code
nl: Postcode
