Webform GoHighLevel Integration (1.0.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Message
pl: Wiadomość

en: API Key
pl: Klucz API

en: Phone
pl: Telefon

en: State
pl: Stan

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: City
pl: Miasto

en: Source
pl: Źródło

en: Postal Code
pl: Kod pocztowy
