Webform GoHighLevel Integration (1.0.2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Message
pt: Mensagem

en: API Key
pt: Chave API

en: Phone
pt: Telefone

en: State
pt: Estado

en: First Name
pt: Primeiro Nome

en: Last Name
pt: Último Nome

en: City
pt: Município/Concelho

en: Street Address
pt: Morada

en: Source
pt: Fonte

en: Postal Code
pt: Código Postal
