Webform GoHighLevel Integration (1.0.2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Message
ru: Сообщение

en: API Key
ru: Ключ API

en: Phone
ru: Телефон

en: State
ru: Состояние

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: City
ru: Город

en: Street Address
ru: Адрес улицы

en: Source
ru: Источник

en: Postal Code
ru: Почтовый индекс
