Webform GoHighLevel Integration (1.0.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Message
sv: Meddelande

en: Email
sv: E-post

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Phone
sv: Telefon

en: State
sv: Läge

en: City
sv: Stad

en: Street Address
sv: Gatuadress

en: Source
sv: Källa

en: Postal Code
sv: Postnummer
