Webform GoHighLevel Integration (1.0.2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Message
te: సందేశం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: State
te: రాష్ట్రం

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: City
te: నగరం

en: Street Address
te: వీధి

en: Source
te: మూలం
