Webform GoHighLevel Integration (1.0.2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Message
uk: Повідомлення

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Phone
uk: Телефон

en: State
uk: Стан

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: City
uk: Місто

en: Street Address
uk: Вулиця

en: Source
uk: Джерело

en: Postal Code
uk: Поштовий індекс
