Webform GoHighLevel Integration (1.0.2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Message
vi: Thông điệp

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Phone
vi: Điện thoại

en: State
vi: Bang

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ

en: City
vi: Thành phố

en: Street Address
vi: Địa chỉ đường phố

en: Source
vi: Nguồn

en: Postal Code
vi: Mã bưu điện
