Webform GoogleSheets (2.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: View
hr: Pregled

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: here
hr: ovdje

en: Number of values
hr: Broj vrijednosti
