Webform GoogleSheets (2.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: View
jv: Tampilan

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Custom
jv: Kostum

en: here
jv: nag kéné

en: Number of values
jv: Jumlahé nilai
