Webform GoogleSheets (2.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: View
nl: Weergeven

en: Date Format
nl: Datumnotatie

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Custom
nl: Aangepast

en: here
nl: hier

en: Webform
nl: Formulier

en: Number of values
nl: Aantal waardes

en: Submitted data
nl: Ingediende gegevens

en: A user-defined date format. See the <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters">PHP manual</a> for available options.
nl: Een door de gebruiker ingestelde datumindeling. Zie voor beschikbare opties de <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters">PHP handleiding</a>.
