Webform GoogleSheets (2.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: View
pl: Widok

en: Date format
pl: Format daty

en: Custom
pl: Własne

en: here
pl: tutaj

en: Webform
pl: Formularz

en: Number of values
pl: Liczba wartości

en: Submitted data
pl: Przesłane dane
