Webform GoogleSheets (2.0.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: View
pt: Mostrar

en: Date Format
pt: Formato de data

en: Date format
pt: Formato de data

en: Custom
pt: Personalizado

en: here
pt: aqui

en: Webform
pt: Formulário

en: Number of values
pt: Número de valores

en: A user-defined date format. See the <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters">PHP manual</a> for available options.
pt: Um formato de data definido pelo utilizador. Consulte o <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters">manual do PHP</a> para opções disponíveis.
