Webform GoogleSheets (2.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: here
bo: འདིར།

en: Number of values
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་གྲངས
